MENU

Dom weselny

Dom weselny


Ślub to wyjątkowy czas dla Pary Młodej, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby pozostał niezapomniany do końca życia. Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji i obsłudze wesel i z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa ten wspaniały dzień.

Nasz Dom Weselny mieści się w dogodnej lokalizacji przy drodze krajowej nr 28, między Grybowem (7 km) a Nowym Sączem (13 km) w miejscowości Ptaszkowa.

Ekskluzywna klimatyzowana sala weselna posiada elegancki wystrój i może pomieścić do 250 osób. Ze względu na jej przestronność istnieje możliwość aranżacji sali z wykorzystaniem okrągłych stołów bankietowych lub stołów prostokątnych.

Nasza kuchnia gwarantuje menu ślubne dopasowane do gustów kulinarnych Pary Młodej i Gości weselnych. Oferujemy bogaty wybór potraw z możliwością modyfikacji menu z uwzględnieniem potraw wegetariańskich.

Klimat miejsca tworzą również wyjątkowi ludzie, profesjonalna obsługa z uśmiechem na twarzy jest cały czas do Państwa dyspozycji i sprawi, iż uroczystość będzie wyjątkowa i na długo pozostanie w pamięci Państwa Młodych oraz Gości.

Oferta weselna:

Z przyjemnością podejmiemy się organizacji Państwa wesela!
Sprawdź wolne terminy!

*Oglądanie sali możliwe jest po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 18:00.

Restauracja u Krystyny

Ptaszkowa 737, 33-333 Ptaszkowa

NIP: 7381143035 REGON: 492961451

Info Godziny otwarcia: Poniedziałek - Niedziela: 11:00 - 21:00

Info Telefon: +48 691 597 000

Złóż zamówienie Facebook